Ready-made sro je téměř okamžitě k dispozici a připravena k podnikání.

Výhody ready made společnosti

Hlavní předností ready-made sro je skutečnost, že je již založena,má přidělené identifikační číslo (IČ) a splacený základní kapitál. Zatím však nevyvíjela žádnou obchodní činnost. Můžete si ji pořídit za velmi výhodnou cenu dle našeho stanoveného ceníku. Postup k získání ready made společnosti je velmi jednoduchý; odstartovat jej můžete výběrem z našeho katalogu a jedinou návštěvou naší kanceláře. Stačí si jen vybrat a my za Vás vše vyřídíme.

Jak probíhá prodej ready made společnosti

Nákup ready made společnosti je jednoduchý a naprosto bezpečný. Nejprve si z našeho katalogu vyberete firmu, která Vás zaujala a kontaktujete naši společnost. Na základě dohody nám poskytnete potřebné informace a podklady a my připravíme nutné listiny.

Následně si s Vámi domluvíme termín schůzky u spolupracujícího notáře.

V rámci této schůzky dojde ke změnám nutným k převedení firmy. Tyto změny se liší podle druhu zvolené společnosti – společnost s ručením omezeným (stanovení nového jednatele, převod obchodních podílů atd.), akciová společnost (předání akcií, stanovení nové dozorčí rady a představenstva), či evropská společnost – více informací na jednotlivých odkazech

Jak je možné, že ready-made společnost má plně splacený základní kapitál, ale stojí méně než tento kapitál?

Základní kapitál je souhrn vkladů společníků do společnosti. Když je splacen, znamená to, že společníci nemají vůči společnosti žádný dluh. Ready made společnosti mají již splacený základní kapitál. Při převodu ready made společnosti kupujete obchodní podíly a oproti tomu dostáváte na pokladně společnosti její základní kapitál. Při koupi ready made společnosti tak fakticky základní kapitál nepotřebujete.